Kadıköy Profesyonel Masaj Hizmeti Veren Partnerler Miya

Kadıköy Profesyonel Masaj Hizmeti Veren Partnerler Miya
Merhaba ,öncelikle :SEKS ,İLİŞĶİ , BİRLİĶTELİK ,YOKTUR TALEP ETMEYİNİZ Kendi yerim masaj salonu değildir...Rahat , temiz , sterilize , nezih bir ortam. çayınızı ,kahvenizi içebileceğiniz ev ortamıdır...Kadiköy'de bulunmakta...Hizmet sürem 1 saat sürmektedir. İndirim, pazarlık teklifetmeyiniz lütfen.. Tek fiyat sabit. .Bireysel hizmet vermekteyim... Duş, kese ve köpük hizmetim de vardir. Kadıköy türbanlı escort bayan  Profesyonelim, fizyoterapist, psikoterapist, aile danışmanı ve bioenerji uzmanıyım belgelerim mevcuttur.

Yapabildiğim masaj çeşitleri: klasik , medikal , isveç , thai , bali , sporcu , klasik , derin doku , lingam masaji refleksoloji , bioenerji , lenf drenajı , ashiatsu , lava shell , pisişikruhsal masaj , kraniosakral terapi , aroma terapi , masajı, watsu , Lomi - Lomi masaji , sicak taş terapisi..▪Klasik masajım ileri teknik düzey içermektedir, hizmet sürem 1 saat olup sizi memnun edebilecek bir masaj uyguluyorum..▪Medical masajim, vücudunuzda ki ağrı ve yorgunluğunuzu gidermek amacıyla yapılan masajdır.

Erotizm icerikli :▪NURU ve TANTRA masaji vardir ...Nuru Ve Tantra masajım sıradanlaşmış masaj tarzlarından uzak tutmayı amaçlayarak, vucutla uyguladığım beyinsel ve fiziksel terapi masaji yapıyorum.Masaj sonrası vücudunuzda ki yağlardan arınmanız için sizi ben yıkıyorum..Hizmet veren arkadaşlarım
20 -22 yaşlarındadır.