Kadıköy onu konuşuyor herkes bayan Belma

Kadıköy onu konuşuyor herkes bayan Belma
Olgun yaşta bir kadın olduğumdan dolayı insanların ne istediğini çok iyi derece bilen birisiyim bu yüzden Kadıköy'de bu tarz eğlence peşine koşan insanlar beni çok konuşmaya başladı. Bunun gerçek yansıtan özelliği sizlere taktim ederken bilmeniz gereken bir konu var şuan eğer sayfamın içinde resimleri bilgileri inceliyorsanız kafanızın bir yerinde yer yapsın lütfen beni burada insanlar bir tutmayın. Peki neden senin özelliğin var diye merak eden dostlarıma Kadıköy saatlik escort inanılmaz eğlenceli bir kadınım yaptığım tüm görüşmelerde keyif alarak yapıyorum. Karşımda adam neler hoşlanır bilirim gerekirse ayağı bile yıkarım yemek yaparım ona yanı bana misafir olduğu süre boyunca o günü yaşadığı çok özel dakikaları hayatı boyunca asla unutmaz.

Belki şuan kadar görüştüğüm adamlar tanıştığım dostlar desem daha doğru olur 10 kez gelen bile oldu merak ederek sorduğumda o insanlara benden ne anlıyorsunuz. On kez bir kadını ben gidersem sıkılır diye onlara dediklerim bana şu cevap veriyorlar Belma bebeğim sende çok değişik bir heyecan var bir türlü doymuyorum sana her geldiğimde daha fazla eğleniyorum. Benim ikinci evim sen olmuşun diye burada neden bu şekilde anlatım yaptım burası sosyal medya bu yüzden güven sorunu oluşuyor insanlarda bende garanti veriyorum. Tüm görüşmelerime beğenmediğiniz taktirde her an gibi bir ödeme talep etmem asla ama beni beğendin tüm isteklerin fazlasını yerine getiriyorum.

O zaman beni dostların arasına yazarsın bu kadar açık ve net bir kadınım asla kimseyi üzmem kırmam çünkü bu yapıma ters ama karşımda adam bana hanzo olursa ayrı bir şey onun o günü rezil ederim. Ne yaşadığını bile anlamaz dünya her zaman anlayış varken neden kaba olalım bir birimize değil mi amaç eğlence gerilmeden yaşalım her şeyimizi neyse bu kadar kafanızı ağrıtığım yeter eğer benimle görüşmek istiyorsanız arayıp hemen randevu alın lütfen...