Kadıköy hoş samimi bayan arkadaş Canan

Kadıköy hoş samimi bayan arkadaş Canan
Cana yakın davranışlarıyla güzel arkadaşlık atmosferi içinde olmuş olabileceğiniz ve tadına doyamayacağınız sohbetler edebileceğiniz, İstanbul Anadolu yakası Kadıköy ilçesinden bir çok programınıza "refakat" eden "Kadıköy masör bayan" arkadaş arıyorsanız, en doğru profilde siniz.

İsmim Canan, profil sayfamın üst kısmında olmuş olan bilgilerim ve bilgilerimin birer temsilcisi olan resimlerimdeki gibi, hoş ve arkadaş bayanım. Umarım, bu güzel profil sayfam sayesinde, birbirinden güzel düşüncelere sahip, güzel insanlar ile tanışır ve güzel dostluklar kurabiliriz.

Kadıköy ilçesinde olmuş olacak ve tarafınızdan belirlenen iş seyahati yada toplantı kokteyl, yemek gibi bir çok plan programınıza kısa bir süreliğine refakat edebilmiş olmamdan dolayı ve burada bulunuyorum. Benim ile gerçekleştirmiş olacağınız arkadaşlık adına olan görüşme programlarınızı en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu şeklinde gerçekleştiriyorum. Kesinlikle, randevu gerçekleştirmemiş olduğum görüşme programlarında, bulunmuyorum. Görüşme programı detayları ve diğer bir çok sorularınız için, beni arayabilirsiniz. Sevgilerim ile, mutlu günler dilerim.