Kadıköy Fenerbahçe Yeni Partner Eylül

Kadıköy Fenerbahçe Yeni Partner Eylül
İsmim Eylül, sayfama gelerek beni onurlandırdığınız için teşekkürler. Kendimi anlatayım ve sizin merakınızı az da olsa gidereyim istiyorum. Temelde sevgi dolu bir kalbe sahibim ve çok da merhametli biriyimdir. Hayvanlara aşırı düşkünüm ve doğayı severim. Kova burcu olduğumu ve çok da zeki biri olduğumu hemen eklemek isterim. Aptallığa ve düşüncesiz hareketlere, lafını bilmeden konuşan kişilere karşı pek tahammüllü değilimdir.

Genelde çevremdeki herkese mutluluk dağıtmamla tanınırım ama benim de kırmızı çizgilerim olduğu için gerekirse kendimi savunmasını da iyi bilirim Bambaşka bir hizmet almak, basit ilişkilerden uzak kalmak için escort ucuz Kadıköy tercihinizi benden yana yapmalısınız. Sorumluluk almaktan kaçınan ve yalana sığınan beyler şimdiden benden uzak dursunlar.

Karşısındaki bayana sonuna kadar saygı duyan ve kibar davranan kişiler önceliğimdir. Tabi ki bunun yanında yaşamak istediklerini doğru düzgün ifade eden kişilerle daha iyi anlaşabilirim. Karizmatik, çekici, güzel kokan erkeklerden çok etkilenirim. Sizin de benim gibi güzel bir bayana karşı koyamayacağınızı düşünüyorum. O halde gelin beraber bu yolda yürüyelim.