Kadıköy bayan arkadaşınız Burcu

Kadıköy bayan arkadaşınız Burcu
İstanbul Anadolu yakasının Kadıköy ilçesinden herkese en içten duygularım ile selamlarımı iletiyorum. Burada Kadıköy eskort olarak programınıza "intikal" edebilmiş olmamdan dolayı profil sayfamı açmış bulunduğumu söyleyebilirim.

Yukarıda yer alan bilgilerim ve bilgilerimin birer tarifi olmuş olan görsel resimlerimin hepsinin bana ait olduğunu sizlere söyleyebilirim. Umarım böylesine arkadaşlık adına olan platformda birbirinden güzel zaman dilimi yaşayabiliriz. Her an ve her zaman bakımına önem veren karşındaki kişinin bakış açısına saygı duymuş olan bir bayan arkadaşım. Bakımlı bir o kadar temizliğine önem veren hijyenik biri olmuşumdur.

Ve de her zaman karşımdaki kişinin bakımlı olmasını ve içinde insan sevgisi bulundurmasını arzu ederim. Siz değerli beyefendiler ile birlikte arkadaşlık adına olan bütün görüşmelerimin hepsini randevu çatı altında gerçekleştirmek de olduğumu siz değerli beylere belirtmek isterim. Birlikte olan siz değerli beyefendiler ile görüşmelerimi bana telefon numaramdan ulaşarak benim ile irtibata geçebilirsiniz.İyi günler.