Kadıköy Anadolu yakasından sarışın Derin

Kadıköy Anadolu yakasından sarışın Derin
öncelikle herkese en içten sevgilerimi ve selamlarımı yolluyorum. İstanbul Anadolu yakası Kadıköy ilçesinde gerçekleşecek olan ve tarafınızdan belirlenmiş olan arkadaşlık adına plan programınıza "Kadıköy gercek resimli escort olarak "refakat" etmiş olduğumdan dolayı ve bu yüzden profil sayfamı açıyorum.

Adım Derin, profil sayfamın üst kısmında yer almış olan bilgilerim ve bilgilerimin birer tarifi olan ve yakın zaman tarihine ait olmuş olan resimlerim eksiksiz bir şekilde, bana aittir. İncelemiş olduğunuz bilgilerim ve resimlerim dışında, kesinlikle bir başka bayan arkadaş ile görüşmeyeceksiniz. Tabi, olur da ve arkadaşlık adına gerçekleştirmiş olduğumuz görüşme programınıza bilgilerim ve resimlerimin dışında bir başka bayan arkadaş ile görüşme programında olmuş olduğunuzu düşünürseniz, o zaman görüşme programını iptal edebilirsiniz.

Yalnız, aramış olduğum beyefendi kriterlerimin bakımlı ve ne istemiş olduğunu gayet iyi bilen dışında, bakımsız ve kılık kıyafetine önem göstermeyen ve en önemlisi, içinde insan sevgisi olmayan beyler ile görüşme programı içerisinde olursam ve o zaman, benimde arkadaşlık adına gerçekleştirmiş olduğumuz görüşme programını iptal etme ihtimalini hatırlatırım. Tarafınızdan belirlenmiş olan ve benimde intikal etmiş olduğum görüşme programı hakkında ve diğer bir çok detaylı bilgi için, telefon adresimden ve bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere, mutlu günler dilerim.